Misją firmy Salvor i Wspólnicy (Salvor) jest wspieranie polskich spółek w warunkach międzynarodowej konkurencji. Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w doradztwie strategicznym dla sektora energetycznego. Od kilkunastu lat wspieramy naszych Klientów w budowaniu ich pozycji w środowisku międzynarodowym. Prowadzimy analizy otoczenia konkurencyjnego i niefinansowego ryzyka inwestycji. Szczególną wagę przykładamy do ryzyk regulacyjno-politycznych, ze względu na ich znaczenie dla sektorów, którymi się zajmujemy (energetyka, finanse, ubezpieczenia).
Atutem Salvoru jest znajomość lokalnych rynków i ich uwarunkowań wewnętrznych, przy równoczesnym głębokim rozeznaniu czynników makroekonomicznych i regulacyjnych o ponadnarodowym charakterze.
Zespół Salvoru charakteryzuje się profesjonalizmem i odpowiedzialnością za wykonywaną pracę oraz jej efekty. Firma na wszystkich etapach współpracy z klientami zapewnia transparentność swoich działań. Salvor nie podejmuje się realizacji zleceń od konkurencji naszych klientów.